Trainingstijden

Maandag (Landtraining)

Trainingstijd Groep 1 Groep 2 Groep 3

Maandag

Groep 1
19:00 – 19:45

Groep 2
19:45 – 20:30

Groep 3
20:30 – 21:15

Marit Westerlaken

Lisette Groenendijk

Damian van Andel

Bart de Fijter

Ronja van Lith

Femke van Breugel

Gert-Jan van Mersbergen

Renske den Dekker

Anouck Oppenhuizen

Petri Velthuis

Sven Westerlaken

Arnold Bok

Bastiaan van Muyden

Lisanne van Giessen

Kelly Hoegee

Robina Hoegee

Yulian Oppenhuizen

Jan-Willem Vaneker

Jelle Sterkenburg

Gert-Jan den Dekker

Erik / Diandra

Peter Brienen

Jeanette

Rob Vos

Giselle Kamphuis

Niels Kamphuis

Niels den Dekker

Wim Vos

Dirk van Bergeijk

Martine Kant

Peter van Rijswijk

Indeling sinds nieuwe seizoen 2016

Binnenseizoen

Woensdag

Trainingstijd Baan 1 Baan 2 Baan 3 Baan 4 Baan 5 Baan 6

Woensdag

5:30 – 6:30

05 Esther Pullen

08 Carmen Jansen

08 Marith de Fijter

06 Julia Kant

05 Ties Versteeg

06 Jet Kamphuis

06 Sanne van Lith

05 Jurre Scholten

05 Jens Westerlaken

 

95 Kelly Hoegee

95 Daphne Timmermans

99 Lisanne van Giessen

00 Yulian Oppenhuizen

93 Petri Velthuis

92 Robina Hoegee

99 Jeffrey van der Mooren

99 Sven Westerlaken

97 Renske den Dekker

96 Bastiaan van Muyden

 

 

85 Gert-Jan den Dekker

94 Arnold Bok

00 Jetse Brienen

00 Benjamin van Leeuwen

91 Niels den Dekker

98 Bram van Bergeijk

 02 Damian van Andel

02 Mitchell van der Mooren

00 Tessa den Dekker

02 Danine Besselink

04 Femke van Breugel

01 Harber den Hartog

04 Britte Kant

04 Ronja van Lith

04 Bart de Fijter

03 Soo Yin van Noorloos

03 Lisette Groenendijk

02 Marit Westerlaken

02 Sarah Bogaard

Woensdag

18:00 – 18:45

11 Stan Dammers

10 Bjurn Versteeg

10 Sepp Hooghiemstra

09 Aiden van Lieshout

08 Finn van Driel

05 Sander Machielsen

06 Rianne Tameris

06 Leah van Wendel de Joode

05 Jord Hooghiemstra

05 Gabriel van Lieshout

02 Niels Struik

01 Max van der Zouwen

Waterpolo

09 Maud Vervoorn

09 Thijn Oudshoorn

08 Frederique Smits

07 Thijs Colijn

10 Rhomy Oppenhuizen

09 Rosalie Vink

08 Cato Kamphuis

07 Joy Roza

07 DoortjeTemminck Tuinstra

 

11 Benthe Versteeg

10 Yvancka Muller

10 Marit van Driel

Woensdag

18:45 – 19:30

Masters Masters Masters

Masters

Masters Masters

Donderdag

Trainingstijd Baan 1 Baan 2 Baan 3 Baan 4 Baan 5 Baan 6

Donderdag

19:00 – 20:00

05 Esther Pullen

08 Carmen Jansen

08 Marith de Fijter

06 Julia Kant

05 Ties Versteeg

06 Jet Kamphuis

06 Sanne van Lith

05 Jurre Scholten

05 Jens Westerlaken

95 Kelly Hoegee

95 Daphne Timmermans

99 Lisanne van Giessen

00 Yulian Oppenhuizen

93 Petri Velthuis

92 Robina Hoegee

99 Jeffrey van der Mooren

99 Sven Westerlaken

97 Renske den Dekker

96 Bastiaan van Muyden

85 Gert-Jan den Dekker

94 Arnold Bok

00 Jetse Brienen

00 Benjamin van Leeuwen

91 Niels den Dekker

98 Bram van Bergeijk

02 Damian van Andel

02 Mitchell van der Mooren

00 Tessa den Dekker

02 Danine Besselink

04 Femke van Breugel

01 Harber den Hartog

04 Britte Kant

04 Ronja van Lith

04 Bart de Fijter

03 Soo Yin van Noorloos

03 Lisette Groenendijk

02 Marit Westerlaken

02 Sarah Bogaard

Zaterdag

Trainingstijd Baan 1 Baan 2 Baan 3 Baan 4 Baan 5 Baan 6

Zaterdag

6:30 – 7:30

05 Esther Pullen

08 Carmen Jansen

08 Marith de Fijter

06 Julia Kant

05 Ties Versteeg

06 Jet Kamphuis

06 Sanne van Lith

05 Jurre Scholten

05 Jens Westerlaken

95 Kelly Hoegee

95 Daphne Timmermans

99 Lisanne van Giessen

00 Yulian Oppenhuizen

93 Petri Velthuis

92 Robina Hoegee

99 Jeffrey van der Mooren

99 Sven Westerlaken

97 Renske den Dekker

96 Bastiaan van Muyden

85 Gert-Jan den Dekker

94 Arnold Bok

00 Jetse Brienen

00 Benjamin van Leeuwen

91 Niels den Dekker

98 Bram van Bergeijk

02 Damian van Andel

02 Mitchell van der Mooren

00 Tessa den Dekker

02 Danine Besselink

04 Femke van Breugel

01 Harber den Hartog

04 Britte Kant

04 Ronja van Lith

04 Bart de Fijter

03 Soo Yin van Noorloos

03 Lisette Groenendijk

02 Marit Westerlaken

02 Sarah Bogaard

Zaterdag

7:30 – 8:15

11 Benthe Versteeg

10 Yvancka Muller

10 Marit van Driel

11 Stan Dammers

10 Bjurn Versteeg

10 Sepp Hooghiemstra

09 Aiden van Lieshout

08 Finn van Driel

05 Sander Machielsen

10 Rhomy Oppenhuizen

09 Rosalie Vink

08 Cato Kamphuis

07 Joy Roza

07 DoortjeTemminck Tuinstra

09 Maud Vervoorn

09 Thijn Oudshoorn

08 Frederique Smits

07 Thijs Colijn

Extra training voor zwemmers die 3x per week trainen Extra training voor zwemmers die 3x per week trainen

Woensdag

8:15 – 9:00

Masters Masters Masters

Masters

Masters 06 Rianne Tameris

06 Leah van Wendel de Joode

05 Jord Hooghiemstra

05 Gabriel van Lieshout

02 Niels Struik

01 Max van der Zouwen

Indeling sinds nieuwe seizoen 2017

Buitenseizoen

Dinsdag & Donderdag

Trainingstijd Baan 1 Baan 2 Baan 3 Baan 4 Baan 5 Baan 6

Dinsdag & Donderdag

19:00 – 19:45

11 Benthe Versteeg

10 Yvancka Muller

08 Finn van Driel

08 Marit van Driel

 

11 Stan Dammers

10 Rhomy Oppenhuizen

10 Bjurn Versteeg

10 Sepp Hooghiemstra

09 Aiden van Lieshout

05 Sander Machielsen

09 Rosalie Vink

 

08 Cato Kamphuis

07 Joy Roza

06 Rianne Tameris

06 Laurent van Mersbergen

06 Leah van Wendel de Joode

 

09 Maud Vervoorn

09 Thijn Oudshoorn

07 Thijs Colijn

08 Frederique Smits

08 Marith de Fijter

 

 

05 Esther Pullen

08 Carmen Jansen

06 Julia Kant

05 Ties Versteeg

04 Bart de Fijter

06 Jet Kamphuis

06 Sanne van Lith

05 Jurre Scholten

05 Jens Westerlaken

Dinsdag & Donderdag

19:45 – 20:45

 

04 Britte Kant

04 Ronja van Lith

03 Soo Yin van Noorloos

03 Lisette Groenendijk

02 Marit Westerlaken

02 Sarah Bogaard

 

02 Damian van Andel

02 Mitchell van der Mooren

00 Tessa den Dekker

02 Danine Besselink

04 Femke van Breugel

01 Harber den Hartog

 

85 Gert Jan den Dekker

94 Arnold Bok

00 Jetse Brienen

00 Benjamin van Leeuwen

91 Niels den Dekker

98 Bram van Bergeijk

00 Yulian Oppenhuizen

93 Petri Velthuis

92 Robina Hoegee

99 Jeffrey van der Mooren

99 Sven Westerlaken

97 Renske den Dekker

96 Bastiaan van Muyden

95 Kelly Hoegee

95 Daphne Timmermans

99 Lisanne van Giessen

96 Anouck Oppenhuizen

05 Jord Hooghiemstra

05 Gabriel van Lieshout

04 Jesse Sauer

01 Max van der Zouwen

Dinsdag & Donderdag

20:45 – 21:30

Masters Masters Masters

Masters

Masters Masters

Indeling sinds seizoen  van 2017

 

Adres:
Zwembad AquaAltena
Middenweg 1
4281 KH Andel